Jeugdbestuur

VOORWOORD

Binnen SV Anzegem, verdient de jeugd zeker een plaats. Hiervoor is er een team binnen SV Anzegem van medewerkers die de jeugdwerking zo goed als mogelijk uitbaat.

Heeft U een vraag, dan kan je zeker één van onderstaande personen aanspreken.

Ook zoeken wij elk jaar gemotiveerde trainers die onze jeugdwerking willen versterken. Contacteer zeker hiervoor onze Jeugdcoördinator.

 

LEDEN

Jeugdcoördinator JC

Leendert Van Hulle

0498 82 47 12

leendert.van.hulle@svanzegem.be

jeugdcoordinator@svanzegem.be

Technische Verantwoordelijke Onder-en middenbouw TVJO

Alexander Lapeirre                                                  Heikki Devos                                                  Wim De Praetere

TVJO Onderbouw                                                     TVJO Middenbouw                                         TVJO Bovenbouw

0476 60 22 43                                                          0476 65 96 13                                                0479 53 37 60

alexander.lapeirre@svanzegem.be                       heikki.devos@svanzegem.be                       wim.de.praetere@svanzegem.be

Medewerkers jeugdbestuur

Jo Delombaerde                                                      David Demeyer                                         Wouter Windels

0472 94 28 19                                                          0478 64 29 14                                          0493 06 91 43

jo.delombaerde@svanzegem.be                           david.demeyer@svanzegem.be              wouter.windels@svanzegem.be