Club

Jaar van oprichting

1958

Stamnummer

06122

Kleur

Geel en rood

Werking

Voorzitter

Jean-Pierre Vanden Heede – jeanpierre.vandenheede@svanzegem.be

Gerechtigd correspondent

Steven Verplancke – steven.verplancke@svanzegem.be

Jeugdcoördinator

​Jan Vandendriessche - jan.vandendriessche@svanzegem.be - 0486 25 25 85

Sportieve cel

Wim De Praetere – wim.de.praetere@svanzegem.be

Fabien Heyse – fabien.heyse@svanzegem.be

Jean-Pierre Vanden Heede – jeanpierre.vandenheede@svanzegem.be

Financiele cel

Michiel Taelman

Jozef Dewaele – jozef.dewaele@svanzegem.be

Franck Parmentier – franck.parmentier@svanzegem.be

Wim De Praetere – wim.de.praetere@svanzegem.be

Alexander Corbanie - alexander.corbanie@svanzegem.be

Sponsoring

Vincent Tubaert – vincent.tubaert@svanzegem.be

Jean-Pierre Vanden Heede – jeanpierre.vandenheede@svanzegem.be

Fabien Heyse – fabien.heyse@svanzegem.be

Roland Destoop – roland.destoop@svanzegem.be

Accommodatie & materiaal

Roland Destoop – roland.destoop@svanzegem.be

Jan Verschuere – jan.verschuere@svanzegem.be

Alexander Corbanie – alexander.corbanie@svanzegem.be

Jo Delombaerde – jo.delombaerde@svanzegem.be

Festiviteiten

Stefaan Vanovervelt – stefaan.vanovervelt@svanzegem.be

Alexander Corbanie – alexander.corbanie@svanzegem.be

Roland Destoop – roland.destoop@svanzegem.be

Didier Cosaert – didier.cosaert@svanzegem.be

Johan Adijns 

Jeugd

Stijn Devos - stijn.devos@svanzegem.be

Jo Delombaerde - jo.delombaerde@svanzegem.be

Alexander Lapeirre - alexander.lapeirre@svanzegem.be

Heikki Devos - heikki.devos@svanzegem.be

Frederik Kerkhoeve - frederik.kerkhoeve@svanzegem.be

Medewerkerts

Michel Eeckhout

Marc Antoine

Ignace Windels

Kantine-uitbaters

Johan Adijns en Mieke Waelkens

Trainersstaf

2de provincialer SV Anzegem A

T1 Franky Dekenne

T2 Jo Mahieu

Keepertrainer Renzy Tielens

4de provincialer SV Anzegem B

T1 Luc Devolder

Beloftentrainer Jessie Ostyn

Stadion

De 3 Kaven

De 3 Kaven zag het eerste daglicht op donderdag 18 september 2003. Het nieuwe sportcomplex werd met grote verve ingehuldigd door toenmalige burgemeester Victor Gerniers.De plannen om een vernieuwd sportcomplex te bouwen langs de Vichtsesteenweg dwaalde al 25 jaar door de gangen. Maar na grondige financiële saneringen kwam het er dan toch.Ook de toenmalige voorzitter Jean Pierre Vanhulle was zeer opgetogen, hij verwoordde het als volgt: “De uitvoering van het project was een must voor Anzegem. Hier kunnen de sportclubs hun activiteiten ontplooien. Vooral onze jeugd kan hier zonder ‘wespen of gesneden brood’ op een gezonde manier komen sporten. Dat vind ik heel belangrijk.”Voor de aanleg van de voetbalvelden trok SV Anzegem € 192000 uit. De kostprijs van de infrastructuur bedraagt € 805000.De 3 Kaven omvat een tribune, kleedkamers, doucheruimten, een kleine bar en een grote cafetaria die aansluit op de bezoekerstribune.